Organize Sanayi Bolgesi, Batman / TÜRKİYE

KURUMSAL

Hakkımızda

Fernas Şirketler Grubu; alt yapı ve üst yapı inşaatları, endüstriyel tesis inşaatı, şehir içi doğal gaz dağıtım, enerji, madencilik, gıda, turizm, alçı imalatı, yapı kimyasalları imalatı, çimento imalatı, soğuk hava deposu, tarım, tarıma dayalı sanayi gibi sektörlerde faaliyet gösteren bir kuruluştur.Kaliteli ve sürekli bir şekilde hizmetlerini gerek yurtiçinde gerekse yurtdışında devam ettiren Fernas Şirketler Grubu, deneyimli ve eğitimli insan gücü ile faaliyet gösterdiği her sektörde maksimum verimlilik ve etkinlik ilkesi ile çalışmakta ve sürdürülebilir ideallerinden ödün vermeden sektöründe öncü şirketler arasındaki yerini daha da ileriye taşımayı hedeflemektedir.

Fernas Şirketler Grubu’nun bir parçası olarak, Fernas Gıda ise 7000 dekar alanda meyve bahçeciliği ve 2014 yılından beri de Batman ili Organize Sanayi Bölgesi’nde 27000 m2 alan üzerinde, 8700 m2 kapalı alandan oluşan tesislerinde ileri teknoloji ile üretim yapmaktadır. Üretim sistemiMeyvecilik ve Tarımsal Üretim, Yaş Meyve Sebze Depolama, Tasnif ve PaketlemeMeyve Suyu Konsantresi Tesisi ve Meyve Suyu Dolum Tesisi alanlarını kapsamaktadır.

Misyon ve Vizyon

VİZYONUMUZ
Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda her türlü ön yargıdan uzak, ahlak ve disiplinine bağlı kalarak çağdaş yönetim teknikleri ve teknolojiyi kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda karlı ve verimli şirketler oluşturmak.

MİSYONUMUZ
Ürettiğimiz ürünler, yaptığımız hizmetler ve yatırımlarımız ile insanlığın refah seviyesinin yükselmesine, mutluluğunun artmasına katkıda bulunmak ve iş yaptığı alanlarda lider kuruluş olmak.

Hedefimiz

Hedefimiz topraktan tüketiciye kadar kaliteli üretim zinciri kurmak, organik tarım, iyi tarım, sözleşmeli üretim ve iyi üretim uygulamaları ile üretmekte olduğumuz nihai ürünleri takip edilebilir ve kaliteli ürünler olarak yurt içi ve yurt dışı pazarlara sunmaktır.